Zdjęcie poglądowe podobnej realizacji.

Swadzim

Przedmiotem oferty jest budynek jednorodzinny dwulokalowy znajdujący się w miejscowości Swadzim o całkowitej powierzchni jednego lokalu ok. 122 m2. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 330 m2 mieszczącej się w pobliżu lasu.

Dom wybudowany z cegły ceramicznej, ocieplony styropianem 15 cm. Dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV – profil Veka w kolorze „złoty dąb”. Rolety i drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe (piec gazowy kondensacyjny dwu-funkcyjny, grzejniki), w łazience na piętrze ogrzewanie podłogowe. Na parterze zamontowana instalacja alarmowa, elektryczna rozbudowana z dużą ilością gniazdek.

Dojście do budynku i taras z kostki typu POZ-BRUK. Działka w pełni uzbrojona (energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja) oraz w całości ogrodzona.

Dojazd do budynku gminną drogą wybrukowaną. Lokalizacja obiektu na terenie gminy Tarnowo Podgórne gwarantuje dostęp do wysokiej jakości infrastruktury drogowej oraz bliskość centrów rekreacyjnych jak np. Tarnowskie Termy i lodowisko.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!!

Zapraszamy do oglądania.

Pliki do pobrania:

rzuty-swadzim (plik PDF)

Scroll to top