Dębno koło Stęszewa

Budynek jednorodzinny dwulokalowy znajdujący się w miejscowości Dębno k. Stęszewa o użytkowej powierzchni jednego lokalu ok. 106 m2. jest usytuowany na działce o powierzchni ok. 300 m2 mieszczącej się w pobliżu lasu.

Dom wybudowany z cegły ceramicznej, ocieplony styropianem 15 cm. Dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV – profil Veka w kolorze grafitowym. Rolety i drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe (piec gazowy kondensacyjny dwu-funkcyjny, grzejniki), na parterze i w łazience na piętrze ogrzewanie podłogowe. Na parterze zamontowana instalacja alarmowa; rozbudowana instalacja elektryczna z dużą ilością gniazdek.

Dojście do budynku i taras z kostki typu POZ-BRUK. Działka w pełni uzbrojona (energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja) oraz w całości ogrodzona.

Dojazd do budynku gminną drogą asfaltową. Doskonała LOKALIZACJA. Okolica malownicza, spokojna, bliskość lasu i 150 metrów do jeziora. Ponadto dobra komunikacja z metropolią poznańską ze względu na powstający węzeł i połączenie z trasą S5 Poznań – Wrocław.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Inwestycja została zrealizowana i ma charakter poglądowy. Stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający w zorientowaniu się w ogólnym wyglądzie realizowanych przez nas projektów.